Састав и надлежности Главног одбора дефинисани су члановима 38. и 39. Статута Народног демократског покрета.

Изборна јединица 1

1. Силви Милановић, Приједор

3. Зоран Гачић, Нови Град

4. Мирко Шљокавица, Нови Град

6. Рајко Живковић, Нови Град

Изборна јединица 2

7. Горан Ћосић, Србац

8. Саша Шарић, Србац

9. Душан Љубојевић, Прњавор

10. Миро Шикарац, Прњавор

11. Момчило Новаковић, Прњавор

12. Небојша Тодић, Прњавор

Изборна јединица 3

13. Александар Лукић, Бања Лука

14. Војислав Глигић, Бања Лука

15. Драган Чавић, Бања Лука

16. Душко Калајџић, Бања Лука

17. Зорка Андрић, Бања Лука

18. Ивана Сандић Благојевић, Бања Лука

19. Никола Кужет, Бања Лука

20. Сава Ожеговић Марчета, Бања Лука

21. Александар  Ћурковић, Челинац

22. Велибор Микаћ, Челинац

23. Жарко Вујиновић, Кнежево

24. Славко Копуз, Мркоњић Град

Изборна јединица 4

25. Зоран Милојевић, Дервента

26. Николина Тепић, Дервента

27. Станко Черек, Брод

28. Зоран Тодоровић, Модрича

Изборна јединица 5

29. Адријана Ристић, Добој

30. Вјекослав Петричевић, Добој

31. Вукосава Софренић, Добој

32. Дијана Никић, Добој

33. Драго Јосиповић, Добој

34. Сретко Ђурковић, Добој

35. Јасенко Стјепановић, Петрово

36. Александар Павличевић, Теслић

Изборна јединица 6

37. Ђорђе Милићевић, Шамац

38. Петар Петровић, Шамац

40. Наташа Стевановић, Брчко

41. Ненад Којић, Брчко

42. Радослав Богићевић, Брчко

43. Милан Љубојевић, Бијељина

44. Мирослав Симић, Бијељина

45. Илија Сајловић, Пелагићево

46. Драган Ђокић, Угљевик

47. Лазар Стојановић, Доњи Жабар

Изборна јединица 7

48. Драго Милошевић, Зворник

49. Драго Чутурић, Зворник

50. Драган Јоветић, Братунац

51. Радован Петковић, Братунац

52. Милан Поповић, Осмаци

54. Зоран Тешић, Власеница

Изборна јединица 8

55. Александар Шкобо, Источна Илиџа

56. Синиша Ласица, Пале

Изборна јединица 9

57. Драган Павловић, Рудо

58. Александар Фулурија, Вишеград

59. Миодраг Росић, Вишеград

60. Мирко Мајсторовић, Вишеград

61. Сретен Крстановић, Ново Горажде

62. Драган Бабић, Билећа

63. Далибор Милановић, Фоча

64. Оливера Елез, Фоча

65. Александар Делић, Билећа

66. Бојан Шапурић, Требиње

Подијели: