Локални избори

izbori

РЕЗУЛТАТИ ЛОКАЛНИХ ИЗБОРА 2012. ГОДИНЕ
ОСВОЈЕНИ МАНДАТИ У СКУПШТИНИ ГРАДА/ОПШТИНЕ (ДП)

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА 1

  • Крупа  На  Уни:   /
  • Нови  Град:   /
  • Козарска  Дубица:   /
  • Приједор: Драган Драгојевић, Стојан Ћато
  • Оштра Лука: Душан Мастикоса, Раде Топић
  • Костајница: Горан Томић

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА   2

  • Градишка:   /
  • Лакташи:   /
  • Србац: Ћосић Горан, Бабић Ненад, Шарић Саша
  • Прњавор: Шикарић Миро, Сувајац Игор

ИЗБОРНА  ЈЕДНИЦА  3

  • Петровац:   /
  • Бања  Лука: Мирошљевић Владимир, Божић Момир, Савић-Бањац Мирна, Миленко Јаћимовић, Ранко Барош
  • Челинац: Боре Берић, Синиша Тешић, Марјановић Радисав
  • Источни  Дрвар: Биљана Јовић
  • Рибник: Стојковић Никола
  • Мркоњић  Град:   /
  • Језеро:   /
  • Кнежево: Боре Шкељић, Славко Марић, Недо Славнић
  • Котор  Варош:   /
  • Шипово: Милорад Ћирко, Рајко Тодорчевић, Стана Вујнић, Миленко Каурин, Зоран Тешић
  • Купрес: Цвита Кнежић

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА 4

  • Дервента: Милојевић Зоран
  • Брод: Ивановић Вид, Дујанић Драгана, Машић Сенад
  • Вукосавље:   /
  • Модрича: Радуловић Јовица

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА 5

  • Добој: Сретко Ђурковић, Благоје Благојевић
  • Петрово: Стјепановић Јесенако
  • Теслић: Драган Богдановић, Славко Шкребић, Сања Глишић, Драго Јовичић

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА  6

  • Шамац: Милићевић Ђорђе, Дервенић Мишо, Крстић Ђорђа
  • Доњи  Жабар: Лазар Стојановић, Стевановић Перо
  • Пелагићево      /
  • Брчко (РС):   /
  • Бијељина: Перица Спасојевић
  • Лопаре:   /
  • Угљевик:   /

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА  7

  • Осмаци: Сикимић Горан, Лука Тадић, Милена Стевановић
  • Зворник:   /
  • Шековићи: Драгић Драгутин
  • Власеница:   /
  • Братунац: Драган Јоветић , Радовић Раденко
  • Сребреница:   /
  • Милићи:   /

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА  8

  • Соколац:   /
  • Хан  Пијесак:   /
  • Источна  Илиџа: Зоран Трапара, Дејан Шеховац
  • Источни  Стари  Град:   /
  • Источно  Ново  Сарајво: Нико Трифковић
  • Трново:   /
  • Пале: Синиша Ласица, Недељко Ковачевић
  • Рогатица: Жељко Каришик

ИЗБОРНА  ЈЕДИНИЦА  9

  • Вишеград: Миодреаг Росић
  • Источни Мостар:   /
  • Невесиње: Ђоговић Неда
  • Калиновик:   /
  • Гацко:   /
  • Фоча:   /
  • Ново  Горажде:   /
  • Чајниче:   /
  • Рудо: Чемерчић Новица, Павловић Драган
  • Берковићи:   /
  • Љубиње: Будинчић Зоран
  • Билећа:   /
  • Требиње: Пологош Зоран, Шараба Слободан, Ћебеџија Неђо