Главни одбор

glavni-odbor

Главни одбор Народног демократског покрета чине:

  • чланови Предсједништва НДП-а;
  • чланови изабрани и потврђени на Скупштини НДП-а;
  • чланови именовани одлуком Предсједника НДП-а.

Списак чланова Главног одбора НДП-а по изборним јединицама:

Изборна јединица 1

  • Ненад Личанин, Козарска Дубица
  • Драган Драгојевић, Приједор
  • Драшко Рендић, Приједор
  • Зоран Драгојевић, Приједор
  • Горан Томић, Костајница
  • Радомир Пашић, Нови Град
  • Бранка Згоњанин, Нови Град
  • Зоран Ступар, Нови Град
  • Мирко Шљокавица, Нови Град
  • Рајко Живковић, Нови Град

Изборна јединица 2

  • Бобан Мандић, Градишка
  • Перо Бандика, Лакташи
  • Вукашин Војиновић, Лакташи
  • Горан Ћосић, Србац
  • Саша Шарић, Србац
  • Данијел Ђурђевић, Србац
  • Миро Шикарац, Прњавор
  • Момчило Новаковић, Прњавор

Изборна јединица 3

  • Зорка Андрић, Бања Лука
  • Војислав Глигић, Бања Лука
  • Крсто Јандрић, Бања Лука
  • Ђорђе Праштало, Бања Лука
  • Раденко Пузић, Бања Лука
  • Мирна Савић Бањац, Бања Лука
  • Ивана Сандић, Бања Лука
  • Маринко Учур, Бања Лука
  • Драган Чавић, Бања Лука
  • Сава Ожеговић Марчета, Бања Лука
  • Саша Лазић, Бања Лука
  • Никола Кужет, Бања Лука
  • Милоје Сексан, Бања Лука
  • Радослав Вулета, Бања Лука
  • Небојша Маркић, Бања Лука
  • Танасије Јовић, Бања Лука
  • Александар Костић, Бања Лука
  • Александар Мијић, Бања Лука
  • Војин Мијатовић, Бања Лука
  • Александар Ћурковић, Челинац
  • Радислав Марјановић, Челинац
  • Велибор Микаћ, Челинац
  • Дарко Врачар, Рибник
  • Мирослав Вуковић, Кнежево
  • Боре Шкељић, Кнежево
  • Слободан Радић, Језеро
  • Зоран Тешић, Шипово
  • Милорад Ћирко, Шипово
  • Миленко Каурин, Шипово
  • Славко Копуз, Мркоњић Град

Изборна јединица 4

  • Зоран Милојевић Дервента
  • Николина Тепић Дервента
  • Радослав Кокић Брод
  • Зоран Тодоровић Модрича
  • Јовица Радуловић Модрича

Изборна јединица 5

  • Сретко Ђурковић Добој
  • Синиша Шајиновић Теслић
  • Анђелко Шешлак Петрово
  • Божидар Лугоњић Станари

Изборна јединица 6

  • Ђорђе Милићевић Шамац
  • Петар Петровић Шамац
  • Радослав Богићевић Брчко
  • Јовица Савић Брчко
  • Ненад Којић Брчко
  • Младенка Вујадиновић Бијељина
  • Перо Спасојевић Бијељина
  • Жељко Васић Бијељина
  • Горан Митровић Бијељина
  • Жељко Пејовић Бијељина
  • Горан Перковић Бијељина
  • Крста Тривкановић Пелагићево
  • Горан Лукић Лопаре
  • Драган Ђокић Угљевик

Изборна јединица 7

  • Драго Чутурић Зворник
  • Жељко Јеркић Зворник
  • Властимир Топалић Зворник
  • Милан Богићевић Зворник
  • Драган Јоветић Братунац
  • Радован Петковић Братунац
  • Милан Поповић Осмаци
  • Слађан Миловановић Сребреница
  • Зоран Тешић Власеница

Изборна јединица 8

  • Зоран Трапара Источна Илиџа
  • Дејан Шеховац Источна Илиџа
  • Ненад Копривица И.Ново.Сарајево
  • Синиша Ласица Пале
  • Слободан Планинчић Рогатица
  • Миодраг Ђаковић Соколац

Изборна јединица 9

  • Драган Павловић Рудо
  • Миодраг Росић Вишеград
  • Сретен Крстановић Ново Горажде
  • Славенко Кисић Невесиње
  • Бранислав Ђоговић Невесиње
  • Далибор Милановић Фоча
  • Здравко Крсмановић Фоча
  • Оливера Елез Фоча
  • Крсто Чанчар Фоча
  • Александар Делић Билећа
  • Милан Пројевић Требиње
  • Славко Драшковић

.